Kullanım Şartları

MÖBELTİ LTD. ŞTİ. bu sitede yeralan bütün bilgileri, hüküm ve şartları dilediği zaman değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. Yenilenen ve güncellenen bütün bilgi, hüküm ve şartlar yayın tarihinden itibaren bütün kullanıcılar tarafından bağlayıcı olacaktır.

Möbelti web sitesine giren ve kullanan bütün kullanıcılar, burada yazılı bulunan beyanları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılacaktır. Oluşabilecek herhangi bir anlaşmazlıkta Möbelti web sitesindeki bütün bilgiler ile MÖBELTİ LTD. ŞTİ. deki diğer bilgisayar kayıtları tek ve gerçek delil sayılacak ve ilgili İstanbul Mahkemeleri yetkilerine sunulacağı, MÖBELTİ LTD. ŞTİ. tarafından beyan ve Möbelti web sitesine giren kullanıcılar tarafından da kabul ve taahhüt edilir.

Möbelti web sitesinden kötü amaçlı girişim olmasa dahi, Möbelti’ye ait gizli bilgiler olduğu aşikare belli olan kayıtlar, bu kayıtlar eline geçen kullanıcılar tarafından gizliliği korunması gerekir. Aksi durum ve tutumda gerekli takibatlar MÖBELTİ LTD. ŞTİ. tarafından yapılır.

Möbelti web sitesindeki tüm yazı, döküman, bilgi ve belgelerin doğruluğu konusunda azami gayret göstermekle beraber, bütün bu bilgilerin yada Möbelti web sitesinden verilen linklerle ulaşılan sitelerdeki bilgilerin tamamen hatasız ve güvenilir olacağı hiçbirşekilde garanti edilmemektedir. Bu bilgi ve belgelerin kullanılmasından doğan sorumluluk kullanıcılara ait olup, Hiçbir şekilde MÖBELTİ LTD. ŞTİ.’ ne sorumluluk yüklenemez.

Möbelti web sitesinin virüs gibi kötü niyetli yazılımlara karşı tedbir almakla beraber, kullanıcılarında muhakkak kendi tedbirlerini almaları gerekmektedir. Her kullanıcı kendi güvenliğini sağlamakla yükümlüdür. Dolayısıyla kullanıcılar oluşabilecek her türlü olumsuzlukta kendilerinin sorumlu olduğunu kabul ve beyan ederler.

Möbelti web sitesindeki bütün dökümanlar, kodlar ve yazılımlarda dahil olmak üzere üzere Möbelti firmasının mülkiyetindedir. Bu sitedeki hiçbir malzeme, kodlar, programlar değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, kiralanamaz, yayımlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. Bunun dışında bu sitenin varoluş amacına uygun olarak, (kötü niyetli kullanımların dışında) kişisel olarak sitenin erişim imkanı verdiği bilgi ve belgeler telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak kaydı ile kullanılabilir.

Amacı; herhangi bir ücret karşılığı olmaksızın, Möbelti firmasını, ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak olup, içeriği tamamen uluslararası mevzuatlar tarafından korunmaktadır.

www.mobelti.com.tr internet sitesi MÖBELTİ AHŞAP MÖBLE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’ ne ait olup yine Möbelti firması tarafından işletilmektedir.