Gizlilik İlkeleri

Möbelti Ahşap Möble San.Tic.Ltd Şti ; e-bültene üyelik için, kendinize ve ilgi alanlarınıza ilişkin bazı bilgilerin bizlerle paylaşılması istenmektedir. İstediğiniz takdirde onay vererek bizimle paylaşacağınız bu bilgiler, başka hiçbir kişi ya da şirketle paylaşılmayacaktır.

Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve e-bültene abone olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir.

Üye olurken edinmek istediğimiz bu bilgiler, yeni ürünler , haber ve etkinlikleri sizlere duyurmak, sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden sizleri haberdar etmek, siteyi tercihleriniz doğrultusunda geliştirmek amacıyla kullanılabilir.

İstediğiniz takdirde bülten onayınızı iptal edebilirsiniz. Sizden bilgi talep ettiğimiz her durumda, zorunlu olarak vermenizi istediğimiz bilgileri açık bir şekilde tanımlayacak, bu bilgileri değiştirme ve iptal etme hakkını size tanıyacak ve ne şekilde kullanılacağı hakkında bilgi vereceğiz.

Uluslararası Internet yasaları, Internet sitelerinde 13 yaşının altındaki gençlerin kişisel bilgilerinin toplanmasına sınırlar getirmektedir. Bu nedenle yaşınız 13’ün altında ise, üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler için velinizin onayını almanızı öneririz. Yaşınız 13’ün altında olduğu takdirde, vereceğiniz hiçbir bilgi, sizinle kişisel iletişime geçmek için kullanılmayacaktır.